Szanowni Państwo,


Firma ARCHON została założona 21 lipca 1993 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą sprzętu wiertniczego producentów krajowych oraz firm zagranicznych, współpracująć ze światowymi liderami w tej dziedzinie jak BOART LONGYEAR. W 1999 roku została uruchomiona produkcja sprzętu wiertniczego we własnym zakładzie w Trzebini. Produkcja wykonywana jest w nowoczesnych halach produkcyjnych o powierzchni ponad 1000m2. Zakład posiada również wygodne zaplecze socjalne dla załogi. Firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy umożliwiający produkcję wysokiej jakości rur płuczkowych, koronek słupkowych oraz innych elementów przewodu wiertniczego a także rur okładzinowych. W najbliższym czasie firma zamierza rozpocząć produkcję wiertnic geologicznych i geotechnicznych.

Zwracamy się do Państwa, gdyż zależy nam na partnerstwie i współpracy z każdą prestiżową Firmą, którą z pewnością jesteście. Oczekują Państwo pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z wiertnictwem, technologią wiertniczą, narzędziami wiertniczymi? Chcą Państwo zyskać większą pewność, co do ich jakości? Mają Państwo problemy z zaopatrzeniem we właściwe urządzenia?

Jeśli tak, to gotowi jesteśmy służyć Państwu radą i pomocą.

Czy technologia wierceń przez Was stosowana nie wymaga unowocześnienia i funkcjonalnego rozszerzenia? Oczekujecie pewnych, bezpiecznych, nowoczesnych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań?

Zawsze chętnie pomożemy zaspokoić Wasze potrzeby w tym zakresie.

Szczycimy się kompletnością i kompementarnością pakietu ofertowego, jaki przedstawić możemy swoim Partnerom w zakresie techniki i technologii wiertniczej. Reputacja ARCHONU opiera się na dużej ilości zadowolonych Klientów.

Naszą dewizę brzmiącą - odpowiedź na każdy problem - chcemy traktować poważnie. Projektowanie narzędzi, ich dobór do warunków panujących w górotworze, opracowywanie technologii wiertniczych na konkretne potrzeby Klientów, to określenie naszej misji w biznesie. Czy znaczenie dla Państwa ma potencjał gospodarczy kontrahenta? Jego pozycja rynkowa? Stałość, przewidywalność i standaryzowana solidność? Zawsze staracie zawiązać się z firmami wiarygodnymi? Liczą Państwo na stabilność i długofalowość współpracy?

Sprawdźcie - może ARCHON odpowiada tym oczekiwaniom?

Oczekujemy, że nasza wykwalifikowana kadra, wyposażenie zakładu dając potencjalne możliwości zaspokojenia Państwa potrzeb, przekonają Was do wyboru firmy ARCHON jako partnera w interesach. Nie ukrywamy, że potrzebujemy Państwa akceptacji. Potem zrobimy wszystko, by nie zawieść Waszego zaufania.

OWS Copyrights by Archon Sp. z o.o.